Tým

Jsme tu pro vás.

Bc. Šimon Klíma

Hlavní účetní

Šimon je absolventem bakalářského programu Vysoké školy ekonomické v Praze oboru Účetnictví a finanční řízení podniku a momentálně dokončuje magisterské studium v oboru podnikové finance. 

Během své praxe zpracovával účetnictví, pro drobné živnostníky a malé podniky ale také působil jako vedoucí finančního oddělení a hlavní účetní ve společnosti spravující nemovitosti pro provozování krátkodobých pronájmů. Zde získal bohaté zkušenosti s integrací informačních systémů do účetních softwarů. 

Při své práci dbá na správnost řešení, využívání moderních technologií a zejména na spokojenost klientů.

Ing. Miroslav Klíma

Daňový poradce a auditor

V oboru působí již od roku 1995 kdy složil auditorské i zkoušky daňového poradce. Od té doby spolupracoval s celou řadou podniků různých velikostí působících ve výrobě i ve službách. Při své práci se maximálně snaží reflektovat požadavky klientů v rámci mezí zákona. 

Adam Denke

Účetní

Adam absolvoval vzdělání gastronomického a ekonomického směru. Sám tvrdí, že správné účetnictví je základní kámen, na kterém se dá vystavět podnikání do jakékoli výše. Jeho organizační schopnosti již pomohli několika subjektům. Účetnictví dělá s citem pro detail a snaží se modernizovat vše, co v tomto oboru lze. Nyní působí jako hlavní účetní chemického závodu. 

Dana Kafková

Mzdová účetní

Za svoje působení v oboru zpracovávala Dana mzdovou agendu pro různé typy podniků. Je zkušenou odbornicí a svoji práci vždy odvádí se smyslem pro detail.