Trochu jiná reklama

Nejvíce jednoduché je o sobě napsat, že jsme nejlepší a že spolupráce s námi je jedna báseň. Ovšem to dělá skoro každý. Zkusme to tedy jinak. 

Nebudeme Vám vyprávět o dokonalosti, protože s rukou na srdci si musíme přiznat, že stoprocentní dokonalost neexistuje. Vždy se dají najít nedokonalosti. 

Nicméně se můžeme ve spolupráci s vámi té dokonalosti alespoň přiblížit. 

Spolupráce s účetní kanceláří totiž není vždy pouze o lidech, kteří v kanceláři sedí. Je to i o klientech. Když si účetní rozumí s klientem, tak už je to od té dokonalosti opravdu kousek. Jasně, pak jsou další důležité aspekty. Třeba aby účetní odváděla svou práci správně a rozuměla účetnictví na 100%. Ale tak to u nás bereme jako samozřejmost. Zkrátka to musí fungovat oboustranně.

Důležité je, mít ve svém účetním podporu a brát ho spíš jako kámoše a ne jako někoho, kdo pořád otravuje po telefonu a zaplňuje mailovou adresu složitými otázkami. Ve výsledku z té spolupráce může poté vzniknout opravdové přátelství. Není nic, co by se nedalo vyřešit u piva / nealkoholických nápojů. 

Většina lidí řeší ve spojitosti se svou účetní především cenu. Nesmíme zapomenout na to, že je to vykonávaná služba, za kterou stojí lidská práce. Proto není na místě ani šetřit, ale zároveň je fakt, že účetní prostě nejezdí v limuzíně s osobním řidičem. Takže se s cenou za služby musíme potkat tak, aby byla přijatelná pro obě strany. My vám na oplátku za to můžeme slíbit, že za finance, které nám zaplatíte opravdu nebudeme v kanceláři hrát kulečník a popíjet cibetkovou kávu.

Žene nás kupředu sen vybudovat velkou účetní kancelář, která na českém trhu ještě není. To je vaše největší záruka toho, že budeme fungovat cílevědomě a pouze pro vás. Protože hnacím motorem jste především vy. 

Tak na nic nečekejte a pojďte své podnikání zvětšovat společně. Když se daří jednomu, tak se daří oběma.