Reference


Nejvíce oceňujeme neustálé nasazení pro řešení problémů. Se Sydekem spolupracujeme již od roku 2020 každý měsíc. Ať už šlo o rekonstrukci účetnictví, nebo kontrolu z finančního úřadu, vždy byla spokojenost na místě. Asi to není nejlevnější účetní kancelář v Praze, ale vynaložené finance rozhodně stojí za tu práci. 

LANCIL, spol s.r.o.

Chemický závod

Jejich práce si vážíme od prvního dne a jsme s kanceláří moc spokojení. Jejich přístup je velmi příjemný. Těší nás, že je vždy možnost se osobně setkat a prodiskutovat budoucnost naší spolupráce. Současně se těšíme na další společnou spolupráci.

Svatební dekorace s.r.o.

Prodej doplňků a pořádání svateb

Od účetní jsme vždy očekávali, aby byla k dispozici 365 dní v roce. Po 20letech jsme našli velice šikovného obětavého účetního, který vždy dobře poradí.

STAPOTIN s.r.o.

Prodejny s oblečením

Bála jsem se začít podnikat, z důvodu povinností vůči státu. V Sydeku mi naštěstí vše vysvětlili a já se nemusím skoro o nic starat. Svěřila jsem jim přístupy ke všemu a oni vše hlídají. Já se tak můžu naplno věnovat své činnosti podnikání. 

Šarlota Wellartová

Kosmetika a dentální hygiena.

Svým jednáním mi zachránili dost peněz. S úřady umí jednat, jak kdyby byli kamarádi. Naprostá spokojenost.

Umbrella Academy s.r.o.

Úklidová společnost

Z účetní kanceláří SYDEKO spolupracujeme asi rok a som vďačný za doporučenie práve tejto spoločnosti. Skúsenosti, ochota a seriózny prístup na jednotku. 

miluron s.r.o.

Vinařství